close

Prawdopodobnie znajdują się Państwo na niewłaściwej witrynie OBO-Bettermann. Mogą Państwo spróbować przejść do następującej wersji krajowej:

Rozwiązania dla budynków komercyjnych i biurowych

Rozwiązania montowane w podłogach

 • Galeria – Kompletne, okrągłe kasety zasilające

  GESRM2 w foyer

 • Galeria – Kompletne, okrągłe kasety zasilające

  Chromowana GESRM2 w poczekalni

 • Galeria – Kompletne, okrągłe kasety zasilające

  Kamienne podłogi czyszczone na mokro i GESRM2

 • Galeria – Kompletne, okrągłe kasety zasilające

Wszystko w jednym punkcie
Czy to laptop, czy punkt informacyjny: w niektórych miejscach w budynku wystarczy jedno przyłącze. Seria kaset zasilających GESRM2 od OBO pozwala na doprowadzenie linii zasilających lub teleinformatycznych. Jako pojedynczy punkt lub część kompleksowego systemu podpodłogowego.

Okrągłe rozwiązanie
Kompletna kaseta zasilająca OBO, wykonana z metalu, wyposażona jest w jedno gniazdo zasilające z możliwością dodatkowego podłączenia modułów teleinformatycznych. Kaseta dostępna jest w czterech wykonaniach – chromowana, niklowana, mosiądzowana i miedziowana – dzięki czemu pasuje do różnych wykończeń podłogi. Zamknięta, może być czyszczona na mokro.

 • Galeria – Kompletne, kwadratowe kasety zasilające

  GE2 z tubusem (do podłóg czyszczonych na mokro)

 • Galeria – Kompletne, kwadratowe kasety zasilające

  UDHome4 z mosiądzu

 • Galeria – Kompletne, kwadratowe kasety zasilające

  GE2 z wyjściem przewodu giętkiego

Kompletne, kwadratowe kasety zasilające

Kwadratowa elegancja
Kaseta zasilająca GE2, wykonana z wysokiej jakości materiałów to idealne rozwiązanie dla miejsc, gdzie wymagane są małe i dyskretne systemy. Kwadratowe kasety dostępne są w trzech wersjach: z wyjściem przewodu i wypełnione, z wyjściem przewodu i wgłębieniem na wypełnienie oraz z tubusem. Wykonane ze stali nierdzewnej, są stylowym wyprowadzeniem zasilania i teleinformatyki w ekskluzywnych budynkach.

Duże, lecz niewidoczne
Dzięki serii kompletnych kaset zasilających UDHome doprowadzenie prądu czy teleinformatyki staje się praktycznie niewidoczne. Jedynymi wyróżniającymi się elementami są kant i wyjście przewodu wykonane ze stali nierdzewnej lub mosiądzu. W kasetach UDHome4 i UDHome9 jest wystarczająco dużo miejsca na montaż osprzętu elektroinstalacyjnego.

 • Galeria – Kasety zasilające wykonane z tworzywa sztucznego i metalu

  Szara kaseta zasilająca GES4

 • Galeria – Kasety zasilające wykonane z tworzywa sztucznego i metalu

  Okrągła, grafitowoczarna kaseta zasilająca GESR9

 • Galeria – Kasety zasilające wykonane z tworzywa sztucznego i metalu

  Beżowa kaseta zasilająca GES9

 • Galeria – Kasety zasilające wykonane z tworzywa sztucznego i metalu

  GRAF9

Kasety zasilające wykonane z tworzywa sztucznego i metalu

Idealne do czyszczenia na sucho
Bez wiązek wystających i poplątanych przewodów: kasety zasilające OBO wykonane z tworzywa sztucznego przeznaczone są do podłóg czyszczonych na sucho pokrytych wykładziną dywanową, laminowaną oraz deskami. Rozwiązanie może być montowane w systemach kanałów i puszek podpodłogowych oraz w podłogach technicznych.

Różnorodne formy i kolory
Kasety zasilające OBO dostępne są w wersji okrągłej i prostokątnej, każda w trzech wymiarach. Beżowe, szare i grafitowoczarne kasety pasują do różnych kolorów wykładziny podłogowej. Kasety zaprojektowane są do montażu różnych modułów zasilających oraz teleinformatycznych. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania zintegrowanej ochrony przeciwprzepięciowej.

 • Galeria – Regulowane, kwadratowe i okrągłe kasety

  Regulowana kaseta okrągła

 • Galeria – Regulowane, kwadratowe i okrągłe kasety

  Regulowana kaseta kwadratowa

Regulowane, kwadratowe i okrągłe kasety

Szlachetne i trwałe
Regulowane kasety są często stosowane w podłogach wykończonych naturalnym kamieniem lub kaflami. Wytrzymałość i trwałość stanowią tutaj podstawę rozwiązania. Kasety OBO wykonane są z wysokiej jakości materiałów przy sprawdzonych parametrach technicznych. Systemy ze stali nierdzewnej i mosiądzu nie tylko dobrze wyglądają, ale również są wytrzymałe.

Do małych i dużych obciążeń
Seria kaset dostępna jest w wersji okrągłej i prostokątnej, każda w różnych wymiarach. Kasety w specjalnym wykonaniu przeznaczone są do wyższych obciążeń i dużego natężenia ruchu. Wyposażone w wyjście przewodu lub tubus. Kasety zaprojektowane są do montażu różnych modułów zasilających, teleinformatycznych oraz ochrony przeciwprzepięciowej.

 • Galeria – OKB – system kanałów z listwą szczotkową
 • Galeria – OKB – system kanałów z listwą szczotkową

  Kable i przewody mogą być wyprowadzone w dowolnym miejscu z kanału.

OKB- system kanałów z listwą szczotkową

Dzięki kanałom podłogowym OKB z listwą szczotkową można poprowadzić praktycznie niewidoczną instalację zasilającą i teleinformatyczną w pomieszczeniu. Dlatego jest to system przeznaczony do ekskluzywnych domów prywatnych, biur lub obiektów wystawowych. Elementem widocznym jest tylko listwa szczotkowa. Ważną zaletą systemu jest jego elastyczność, od etapu projektowania po montaż i późniejsze użytkowanie. System OKB może być idealnie dostosowany do każdego pomieszczenia. Wygodne wyjście pozwala na łatwy dostęp do mediów. Kompatybilne rozwiązanie może być łączone z innymi elementami z oferty w jeden system, np. kiedy na środku pokoju chcemy postawić biurko z dostępem do zasilania.

Kolumny instalacyjne

Dowolny wybór położenia
Niskie czy pełne, jedno- czy dwustronne, kolumny zasilające OBO spełniają swoją funkcję i idealnie wkomponowują się w wystrój każdego biura. Kolumny podłogowe stanowią ciekawą alternatywę dla zastosowań takich jak podłogi techniczne. Można je dowolnie montować blisko stanowisk pracy, zapewniając szybki dostęp do sieci zasilających i teleinformatycznych.

Szeroki wybór
Kolumny wykonane z aluminium lub stali, każda dostępna w różnych wersjach i profilach. W zależności od wymagań i pojemności można zamontować osprzęt standardowy lub Modul 45.