close

Prawdopodobnie znajdują się Państwo na niewłaściwej witrynie OBO-Bettermann. Mogą Państwo spróbować przejść do następującej wersji krajowej:

Rozwiązania dla budynków komercyjnych i biurowych

Rozwiązania montowane na ścianach

Kanały podparapetowe z aluminium

Elastyczne i ekonomiczne
Prowadzenie kabli bezpośrednio na ścianie stało się przeszłością w momencie pojawianie się kanałów podparapetowych. Zamontowane na odpowiedniej wysokości zapewniają wygodny i łatwy dostęp do gniazd zasilających i teleinformatycznych. Szeroka oferta kształtek oraz akcesoriów dodatkowych pozwala na szybki i estetyczny montaż systemu OBO.

Efektowny materiał
Kanały wykonane z aluminium anodowanego stają się częścią wystroju wnętrz każdego pomieszczenia. Szeroka gama wymiarów i kształtek pozwala na swobodę podczas procesu projektowania.

Kanał GAD

Idealne forma i funkcja
Wtyczki, adaptery, przewody zasilające i teleinformatyczne- wszystko jest schowane w kanale i niewidoczne na zewnątrz. System GAD to najwyższej klasy i najbardziej ekskluzywna seria kanałów w ofercie OBO. Wykonany z najlepszych materiałów, jak aluminium, łączy w sobie elegancję i trwałość. Wszystko, co może zakłócić linię kanału, schowane jest za ruchomą pokrywą, która dostępna jest w trzech kształtach.

Taśmy LED
Opcjonalna taśma LED może być przyklejona od spodu kanału. Zapewnia dyskretne oświetlenie ścian i powierzchni poniżej kanału.

Montaż urządzeń
Dzięki otworowi systemowemu 45 mm do montażu osprzętu Modul 45, zachowano wyjątkowo kompaktową konstrukcję kanału. Kable i przewody są dostarczane w komplecie z kanałem i w razie potrzeby wyprowadzone przez adapter w górnej części.

Obszary zastosowań
Ponieważ kanał GAD to doskonałe połączenie nowoczesnego wzornictwa i najwyższej jakości materiałów, jest bardzo funkcjonalny przy montażu i dalszym użytkowaniu. Idealnie nadaje się do zastosowania w recepcjach hotelowych, budynkach biurowych wysokiej klasy itp.

  • Galeria – Kanał GAD
  • Galeria – Kanał GAD

    Kształty pokrywy: Swing, Soft, Style

Indywidualne wykończenia powierzchni

Nieograniczone możliwości aranżacji
Specjalna procedura nanoszenia pozwala na zastosowanie szerokiej gamy dekorów. Kanały podparapetowe Rapid 80 GS (stal), Rapid 45 i Rapid 80 GA (aluminium) tworzą nową, unikatową linię. Kolumny zasilające ISS stają się jedną z głównych ozdób pomieszczenia. Wykończenia są lekkie, trwałe i odporne na uderzenia, co oznacza, że ​​z łatwością
przekraczają żywotność standardowego malowania proszkowego. Poszczególne projekty ścienne mogą stać się jeszcze bardziej imponujące - nie ma żadnych ograniczeń wyobraźni.

Zamówienie
Przedstawione dekory to tylko mała część tego co możemy zaproponować. W przypadku zainteresowania i pytań prosimy o kontakt z biurem handlowym.

  • Galeria – Indywidualne wykończenia powierzchni
  • Galeria – Indywidualne wykończenia powierzchni
Kanały podparapetowe wykonane ze stali

Wytrzymały klasyk
Kanały podparapetowe OBO wykonane ze stali to najwyższa trwałość. Można w nich zamontować osprzęt standardowy, jak również system Modul 45. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. W standardzie jako kremowe, białe i jasnoszare, na specjalne zamówienie w innych kolorach z palety RAL.

Złożony system
Pojedyncze lub podwójne, symetryczne lub asymetryczne: OBO oferuje szeroki zakres wymiarów jak również niezbędnych do montażu elementów dodatkowych. Kanały stalowe dostępne są w głębokościach 70 lub 90 mm i wysokościach 110, 130, 170 lub 210 mm.

Kanały podparapetowe wykonane z tworzywa sztucznego

Praktyczne i ekonomiczne
Klasyka w biurze: Kanały podparapetowe wykonane z tworzywa to dobry wybór do montażu na ścianie. Jeżeli są zamontowane na wygodnej wysokości, pozwalają na swobodny i szybki dostęp do zasilania i danych. Uniwersalne kształtki i przydatne akcesoria zapewniają szybki, łatwy i elastyczny montaż.

Maksymalna swoboda aranżacji
Kanały podparapetowe OBO wykonane z tworzywa dostępne są w głębokości 70 mm i wysokościach 110, 130 lub 170 mm. Można w nich zamontować osprzęt standardowy, jak również system Modul 45. Kanały dostępne są w standardzie jako kremowe, białe, jasno- i ciemnoszare.