close

Prawdopodobnie znajdują się Państwo na niewłaściwej witrynie OBO-Bettermann. Mogą Państwo spróbować przejść do następującej wersji krajowej:

Kontakt

OBO Bettermann w Polsce

Na Państwa potrzeby: Nasz Serwis obsługi Klienta

OBO Bettermann Polska Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy Warszawa
XIII Wydział Gospodarczy
KRS 29872
NIP 521-100-10-39
Wysokość kapitału zakładowego 11.561.000

Siedziba

ul. Gierdziejewskiego 7
02-495 Warszawa
Polska/Poland
Tel. + 48 22 101 14 00
+ 48 22 101 14 10
Fax + 48 22 101 14 01
+ 48 22 101 14 02

Dział Handlowy Wewnętrzny:
Grażyna Jankowska: Tel.kom.: 600 082 401, E-mail: jankowska.grazyna@obo.pl
Leszek Maliszewski: Tel.kom.: 600 082 404; E-mail: maliszewski.leszek@obo.pl
Damian Chróściński: Tel. kom.: 602 243 204, E-mail: chroscinski.damian@obo.pl

Dział PM:
Magdalena Stankiewicz Marketing Manager, PM (LFS; UFS; EGS): Tel.kom.: 600 082 398, E-mail: stankiewicz.magdalena@obo.pl
Przemysław Głogowski (KTS; VBS; BSS): Tel.kom.: 668 629 423, E-mail: glogowski.przemyslaw@obo.pl
Michał Kubiak (TBS; VBS): Tel.kom.: 602 215 157, E-mail: kubiak.michal@obo.pl

Dział Ofertowania:

oferty@obo.pl

Marcin Grabkowski: Tel.kom.: 600 082 399, E-mail: grabkowski.marcin@obo.pl
Michał Kłębek: Tel.kom.: 660 414 604, E-mail: klebek.michal@obo.pl
Mariusz Jeziorski: Tel.kom.: 662 161 370, E-mail: jeziorski.mariusz@obo.pl
Tomasz Nowakowski: Tel.kom.: 795 522 038 , E-mail: nowakowski.tomasz@obo.pl
Piotr Okniński: Tel.kom.: 696 877 322, E-mail: okninski.piotr@obo.pl

Logistyka i Magazyn:
Grzegorz Okuń: Tel.kom.: +48 600 082 402; E-mail: okun.grzegorz@obo.pl
Waldemar Kozłowski: Tel. kom.: +48 606 208 675; E-mail: kozlowski.waldemar@obo.pl
Krzysztof Lankiewicz: E-mail: lankiewicz.krzysztof@obo.pl


Biura regionalne:

Warszawa
Zdzisław Piórkowski: Tel.kom.: 600 082 403, E-mail: piorkowski.zdzislaw@obo.pl
Karol Lasota: Tel.kom.: 600 082 407, E-mail: lasota.karol@obo.pl
Robert Gruba: Tel.kom.: 664 453 904; E-mail: gruba.robert@obo.pl
Krzysztof Świątkowski: Tel.kom.: 668 446 566, E-mail: swiatkowski.krzysztof@obo.pl

Katowice
ul. Żeliwna 38
40-599 Katowice
Dział Handlowy:

Wojciech Antonowicz: Tel. kom.: 602 716 944; E-mail: antonowicz.wojciech@obo.pl
Marcin Dębowski (Kraków): Tel. kom.: 600 082 405; E-mail: debowski.marcin@obo.pl

Gdańsk
ul. Żaglowa 1
80-557 Gdańsk
Dział Handlowy:
Marek Runge: Tel. kom.: 600 082 406; E-mail: runge.marek@obo.pl

Poznań
ul. Czołgowa 4
62-002 Złotniki
Dział Handlowy:
Tomasz Adamczewski: Tel. kom.: 600 082 409; E-mail: adamczewski.tomasz@obo.pl
Jacek Korchut (Szczecin): Tel. kom.: 662 171 623; E-mail: korchut.jacek@obo.pl

Wrocław
ul. Mokronoska 2
52-407 Wrocław
Dział Handlowy:
Piotr Hańćkowiak: Tel. kom.: 600 082 408; E-mail: hanckowiak.piotr@obo.pl