close

Prawdopodobnie znajdują się Państwo na niewłaściwej witrynie OBO-Bettermann. Mogą Państwo spróbować przejść do następującej wersji krajowej:

 System osprzętu elektroinstalacyjnego

Regulowana kolumna Deskbox DBV

Ukryta funkcjonalność

Zasilanie i teleinformatyka schowane pod blatem. W razie potrzeby wystarczy przycisnąć pokrywę kolumny Deskbox DBV - automatycznie wyjedzie do góry.

Wersje standardowe
OBO oferuje zmontowane i gotowe do podłączenia na stanowisku pracy moduły Deskbox do standardowych zastosowań – z kablem zasilającym.

Wykończenie powierzchni
Powierzchnia standardowego modułu Deskbox DB jest pokryta anodowanym srebrem. Poniższe wersje są dostępne na zapytanie:

  • malowane na starzony mosiądz
  • chromowane
  • anodowane na czarno

Wersje pokrywy
Standardowe wersje pokrywy wykonane są z malowanego na srebrno tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej. Na zapytanie dostępne są też:

  • tworzywo sztuczne, malowane na czarno
  • stal, chromowana
  • malowane na starzony mosiądz

Wykonania na zamówienie
Moduł Deskbox DBV może być wyposażony zgodnie z indywidualnymi wymaganiami, szeroka oferta osprzętu jest dostępna w części produktowej katalogu. Są to m.in. gniazda zasilające, moduły teleinformatyczne i multimedia oraz różnego rodzaju zabezpieczenia. Deskbox na zamówienie jest dostarczany jako przetestowany i gotowy do podłączenia moduł z przewodem przyłączeniowym. Elementy wyposażenia nie mogą być indywidualnie zamawiane, tylko w komplecie z modułem Deskbox.