close

Prawdopodobnie znajdują się Państwo na niewłaściwej witrynie OBO-Bettermann. Mogą Państwo spróbować przejść do następującej wersji krajowej:

 System osprzętu elektroinstalacyjnego

Otwieralny moduł Deskbox DBK

Idealne połączenie

Stanowiska pracy, stoły konferencyjne - zakres zastowań otwieralnego modułu Deskbox DBK jest bardzo szeroki. Podłączenie laptopa, projektora lub komputera staje się bardzo proste. Podnieś pokrywę, włóż wtyczkę, zamknij pokrywę. Zintegrowana z modułem listwa szczotkowa pełni funkcję wyjścia przewodów.

Szerokości montażowe urządzenia
Moduł Deskbox DBK jest dostępny w 3 szerokościach. Do wyboru są wykonania o szerokości:

  • 150 mm
  • 200 mm
  • 300 mm

Wersje powierzchni
Moduł Deskbox DBK standardowo jest dostępny w wersji ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Poniższe wersje są dostępne na zapytanie:

  • malowana na czarno
  • malowana na specjalne kolory

Wersje standardowe
OBO oferuje zmontowane i gotowe do podłączenia wersje modułów Deskbox DBK do standardowych zastosowań na stanowisku pracy. Moduły posiadają zamontowany kabel zasilający.

Wykonania na zamówienie
Moduł Deskbox DBL może być wyposażony zgodnie z indywidualnymi wymaganiami, szeroka oferta osprzętu jest dostępna w części produktowej katalogu. Są to m.in. gniazda zasilające, moduły teleinformatyczne i multimedia oraz różnego rodzaju zabezpieczenia. Deskbox na zamówienie jest dostarczany jako przetestowany i gotowy do podłączenia moduł z przewodem przyłączeniowym. Elementy wyposażenia nie mogą być indywidualnie zamawiane, tylko w komplecie z modułem Deskbox.