close

Prawdopodobnie znajdują się Państwo na niewłaściwej witrynie OBO-Bettermann. Mogą Państwo spróbować przejść do następującej wersji krajowej:

Systemy instalacji podpodłogowych

Kasety zasilające UDHome

Kasety do profesjonalnego prowadzenia zasilania i transmisji danych.
Kasety UDHome to idealne połączenie profesjonalnego prowadzenia instalacji z najwyższej jakości rozwiązaniami

Elegancja.
Widoczne po montażu w podłodze elementy wykonane są ze stali nierdzewnej lub mosiądzu.

Funkcjonalność.
Prosty dobór, szybki montaż oraz płynna regulacja w zakresie wysokości - to tylko kilka z wielu zalet kaset UDHome. Wszystko w zasięgu ręki.

Jakość.
Wysokiej jakości materiały i obliczenia wytrzymałości wykonane ze znacznym zapasem sprawiają, że kasety UDHome sprostają wymogom codziennej eksploatacji.

W sam raz: kaseta zasilająca UDHome2

Szybki dostęp do zasilania i danych dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.

1 / Wiele wariantów
Kaseta UDHome2 jest dostępna w trzech wersjach: z tubusem, z wykończeniem ze stali nierdzewnej, z wgłębieniem na wykładzinę podłogową. Kasetę z tubusem stosuje się do podłóg czyszczonych na mokro.

2 / Montaż urządzeń
Kasety UDHome2 są fabrycznie wyposażone w podwójne gniazdo zasilające. W dodatkowo zamawianych wspornikach można zamontować dwa moduły teleinformatyczne.

3 / Podłączanie
Obudowa kasety UDHome2 ma fabrycznie przygotowane otwory (8 x M25), umożliwiające elastyczne łączenie z rurami.

4 / Regulacja
Pokrywa kasety licowana jest do górnej krawędzi podłogi za pomocą czterech wsporników regulujących. Indywidualnie zamawiana jednostka podwyższająca pozwala na dodatkowe zwiększenie zakresu regulacji: 10 - 60 mm.

W sam raz: kaseta zasilająca UDHome4

Kaseta zasilająca UDHome4 dostępna jest w wersjach ze stali nierdzewnej oraz z mosiądzu.

Wiele wersji
Kaseta UDHome4 dostępna jest w wersjach ze stali nierdzewnej oraz z mosiądzu.

1 / Design
Kompletne kasety UDHome4 to połączenie niewidocznego rozwiązania z praktycznym zastosowaniem. Widoczne po montażu w podłodze elementy jak wyjścia przewodu i krawędzie wykonane są ze stali nierdzewnej lub mosiądzu.

2 / Montaż osprzętu
Kaseta zasilająca UDHome4 umożliwia montaż 4 sztuk osprzętu z pierścieniem nośnym lub 6 sztuk Modul 45, do prowadzenia instalacji zasilających, teleinformatycznych i multimediów.

3 / Regulacja
Pokrywa kasety licowana jest do górnej krawędzi podłogi za pomocą czterech wsporników regulujących. Indywidualnie zamawiana jednostka podwyższająca pozwala na dodatkowe zwiększenie zakresu regulacji.